Doprovodný program

Co vás čeká a nemine :)

Dubínek

Spolupráce s Dubínkem

Letos jsme se rozhodli požádat Dubínek o půjčení prostor a toalet. Slovo dalo slovo a by tak můžeme nabídnout lepší zázemí pro akci. 

Buřty

Buřty sebou , oheň máme

Nemáme kapacitu na to rozdávat buřty, ale když si je přinesete, tak vám zapůjčíme tyčky na opékání. Ohniště budeme mít opět přenosné. Děti se tak zabaví při čekání ;) 

Hledání pokladu

Hledání pokladu pro nejmenší

Tak jako každý rok i letos budou moci děti hledat čoko pirátské mince, vypadlé strašidelné oči nebo kostřičky. Průvodce jim bude dělat jako vždy náš Peťa. Už se těší. 

Buřty

Hlídání mladších sourozenců

Máte mladší dítě, které se bojí, ale starší by to chtělo jít?  Můžete využít otevřených prostor Dubínku s kroužkem Smyslohraní, který tam zůstane otevřen pro vás. Děti pohlídá certifikovaná chůva, která je zároveň vedoucí tohoto skvělého kroužku, Pavla Prokopová. Kreativita, fantazie, rozvoj slovní zásoby, trénink hrubé a jemné motoriky, spolupráce v kolektivu… To je jen malý výčet toho, k čemu je Smyslohraní dětem nápomocné, přijďte si to vyzkoušet na i Vy!

Dýně

Malování dýní

Budeme mít pro děti přichystané sádrové dýně, které si budou moci vymalovat a odnést sebou domů. Děti si ukrátí čekání a odnesou originální výzdobu. Malováním dýní vás bude provázet Fanda. 

Pořádatelé

Haďata Neratovice

Ve spolupráci s

Lesní lub Dubínek

Ratolístek